ТОВ «АГРО ЕКСПЕРТ»
Ексклюзивний імпортер Вітазиму в Україні

Ви досвідчений та знаючий агровиробник і ви розумієте, що навіть за самого успішного технологічного процесу в полі залишається великий невикористаний потенціал, про який можна тільки здогадуватися. Як його задіяти? Де межі врожайності ваших полів? Де слабкі сторони ґрунту і як їх підсилити? На ці, та багато інших питань ви зможете знайти відповідь під час конференції.

Делегація з чотирьох американських та двох українських агроекспертів спробує висвітлити ті «куточки» агрономії та управління ґрунтами, на які варто звертати більше уваги, адже світовий досвід показує, що нюанси в деталях.

       

logo agroe new fon
VitazymeLogo2b

 

СПІКЕРИ КОНФЕРЕНЦІЇ

Neal

НІЛ КІНСІ
NEAL KINSEY

Ніл Кінсі є власником та працівником Kinsey Agricultural services, inc., компанії, яка спеціалізується на управлінні родючістю ґрунтів з 1973 року. Детальні аналізи ґрунтів визначають особливі програми живлення, беручи до уваги індивідуальні характеристики ґрунту та потреби його родючості.

Парнер: WK Soil Mapping, LLC (ВК Картування Грунтів, ЛЛС)

Автор «агрономічного Практикуму ніла кінсі»

Освіта: Університет Південного Іллінойсу, м. Карбондейл (Southern Illinois University, Carbondale); Колледж Амбасадор в м. Біг Сенді, штат Техас Ambassador College (Big Sandy, Texas).

Володар нагороди 2003 ACRes UsA eCO-AGRiCUlTURe ACHieVeMeNT за досягнення в напрямку еко сільського господарства. Спеціаліст з родючості ґрунтів, Ніл Кінсі, консультує з 1973, після завершення навчальної програми, яку розробив та яку викладав доктор William A. Albrecht. Ніл консультує агровиробників від дрібних садівників до великих зернових фермерів як із традиційними методами ґрунто-обробітку так і за технологією Ноу-Тіл. Програма управління ґрунтами Ніла Кінсі базується на системі збагачення ґрунту пожив- ними речовинами для правильної обробки ґрунту та рослин, які на ньому ростуть, використовуючи хімію для корегування фізичної структури ґрунту, з метою збагачення його хімічного складу. Програма управління ґрунтами Ніла Кінсі базується на системі збагачення ґрунту поживними речовинами з метою коректного забезпечення ними рослин, що ростуть на ньому. Також система передбачає вплив на хімічний склад ґрунту та, як наслідок, зміну та корегування його фізичної структури. Таким чином створюються сприятливі умови для розмноження та розвитку біологічної складової ґрунтів. Нілу надсилають зразки ґрунтів для аналізу та рекомендацій з більше ніж 75 країн, переважно США, Канади, Австралії, Нової Зеландії, Південної Африки, Великої Британії, Німеччини, Автрії, Франції та Мексики.

 

Roman

РОМАН
ГРИНИШИН

Роман Гринишин – директор/засновник компанії тревелайт MiCe&Travel, яка спеціалізується на бізнес та нетворкінг подорожах за кордон. Агро-тури складають левову частку в портфоліо компанії. Роман за фахом - філолог, але займається організацією міжнародного агро-консалтингу з 2007 року. Має досвід роботи з програмами USAID і організації роботи американських агро-експертів в Україні, а також навчання українських фермерів за кордоном. Серед географічних напрямків спеціалізації компанії Тревелайт - Північна та Південна Америка, Австралія, Нова Зеландія та Азія. Роман брав участь у запуску проекту тестування ґрунту в одній із консалтингових компаній на ринку України і продовжує тримати руку на пульсі новинок по аналізу ґрунтів.

 

Robert

РОБЕРТ
ДЖ. КРЕМЕР

Роберт Кремер отримав дипломи бакалавра та магістра в агрономії в Університеті штату Міссурі та звання кандидату докторських наук в ґрунтознавстві та біохімії в Державному Університеті штату Міссісіпі. Зараз він є професором Мікробіології Ґрунтів в Університеті штату Міссурі та недавно пішов у відставку після 32 річної кар’єри мікробіолога Служби Аграрних Досліджень Міністерства Аграрних Справ (UsDA). Він викладав Мікробіологію Ґрунтів з 1980 до 2000 року. Також він є одним із консультантів наукових програм по бур’янах та стійкому землеробстві. Його підхід у викладанні традиційний, але й передбачає інтерактивне та незалежне мислення серед студентів; теми постійно обновляються завдяки динамічній природі мікробіології та біохімії; оцінка засвоєння матеріалу базується на класних дискусіях, періодичних тестах та експериментах в класах і традиційних екзаменах, що охоплюють інформацію, викладену на лекціях.

Дослідження доктора Кремера сфокусовані на впливі пестицидів на навколишнє середовище та його трансформацію; взаємодію між мікробами-пестицидами та рослиною; оцінку рівня здоров’я ґрунту в сільськогосподарських системах та на пасовищах; вплив ГМО культур на екологію ґрунтів та біологію. Також Роберт Кремер є автором та співавтором 150 різних статей, 17 книжкових глав та підручника. Доктор Кремер – сертифікований експерт по ґрунтах, член Американської Асоціації Агрономії та Американської Спільноти науки Бур’янів. Він виріс на диверсифікованому фермерському господарстві в окрузі Осадж, штат Міссурі, США, та продовжує працювати та проводити дослідження на тестових полях у тому ж фермерському господарстві.

 

Micle

МАЙКЛ
ГУДАК

Майкл Гудак є президентом Plant Designs, inc., де він керує командою з 35 працівників. Закінчивши Коледж St. John Fisher у м. Рочестер (шт. Нью-Йорк) зі ступенем бакалавр наук з Менеджменту організацій зі знаннями економіки та спеціалізацією «Фінанси», Майкл розпочав працювати на Plant Designs, inc. у 1995 році після досвіду у конструюванні та ландшафтному дизайні.

У ранніх 2000-х Майкл дізнався про Вітазим і невдовзі Plant Designs, inc. здобула право на його розповсюдження. Україна була першим іноземним ринком, на який звернув увагу Майкл. З того часу він розвинув стосунки з дистриб’юторами, що працюють з Вітазимом, на усіх континентах, окрім Антарктики.

Паралельно останні сім років Майкл керував комерційним розвитком власного продукту для протруєння насіння, який зараз виготовляється ексклюзивно для однієї з трьох найкращих хімічних компаній світу.

Останні роки Майкл керує стартапом Plant Designs international B.V. у Нідерландах, щоб розвивати нові точки розповсюдження на європейському, африканському та Євразійському ринках.

 

Vadym

ВАДИМ
ПЛОТНІКОВ

Консультант з агрономії компанії PlANT DESIGNS (США)

Вадим родом з Вінничини, традиційно аграрної області. Після закінчення в 1993 році Вінницького СГІ по направленню влаштувався на Вінницьку ДСГДС, де працював впродовж 18 років.

Пройшов шлях від старшого лаборанта до старшого наукового співробітника та завідуючого лабораторією зернових культур і апробації завершених наукових розробок. З 2012 до 2014 року працював на посаді старшого наукового співробітника в Інституті Кормів та сільського господарства Поділля НААНУ. Загальний стаж роботи в мережі Національноі Академіі Аграрних Наук Украіни понад 20 років. За період наукової роботи займався питаннями сівозмін, обробітку ґрунту, удобрення та захисту сільськогосподарських культур, а також напрямками ефективності сучасних водорозчинних макро- і мікродобрив, мікробіологічних препаратів та стимуляторів росту рослин вітчизняного та іноземного виробництва. Є автором та співавтором 50 наукових статей з вище зазначених питань аграрної науки.

З 2014 року перейшов працювати в компанію PlANT DESIGNS на посаду консультанта з питань агрономії і застосування продукту вітазим (Vitazyme). За період з 2008 по 2019 рік на основі тривалих наукових та виробничих досліджень, в умовах всіх кліматичних зон України, Вадимом Плотніковим та колегами були адаптовані та розроблені рекомендації по технології застосування біостимулятора Вітазим на посівах сільськогосподарських культур.

 

Pirs

КЕМЕРОН
ПІРС

Кемерон Пірс – фермер у п’ятому поколінні із центральної частини США, центру штату Канзас. Він займається сільським господарством разом зі своєю дружиною та двома синами на 4 тис. акрів землі по технології нульового обробітку ґрунту (ноу-тіл). Кемерон здобув ступінь бакалавра з сільського господарства у Державному університеті штату Канзас та активно займався сільськогосподарським виробництвом більше 25 років. Він вирощує тверду озиму пшеницю (червону та білу), кукурудзу, соняшник, рапс, сою, люцерну, бавовну та чисельні сидерати.

Його діяльність також включає продаж сертифікованого насіння пшениці. За останні 9 років його фермерське господарство почало застосовувати технології точного землеробства у своїх агровиробничих системах.

Його господарство проводить тестування ґрунту за системою 1-но гектарних полігонів щочотири роки та самостійно застосовує диференційоване внесення добрив.

 

 

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ

 

9:00

Реєстрація учасників конференції

10:00

Управління родючістю ґрунтів, фермерство за програмою Kinsey / Albrecht. Ніл Кінсі - власник та завідуючий виробництвом Kinsey Agricultural Services, Inc., компанією, що спеціалізується на управлінні родючістю ґрунту. Детальні перевірки ґрунту визначають конкретні програми живлення, беручи до уваги конкретний вид ґрунту та вимоги до його родючості. Власник і президент: Kinsey Agricultural Services, Inc., що працює з 1973 року.

11:30 - 11:45

Перерва на каву

11:45

Продовження презентації Ніла Кінсі

12:30

Біологія ґрунтів та здоров’я ґрунтів.
Роберт Дж. Кремер, Професор ґрунтової мікробіології, Школа Природних Ресурсів і Відділення Наук про рослини, Університет штату Міссурі.

13:30 - 14:15

Обідня перерва

14:15

ВІТАЗИМ і Брасиностероїди – світовий досвід.
Майкл Гудак, віце-президент Plant Design Inc.

15:00

ВІТАЗИМ в українському сільському господарстві.
Вадим Плотніков, український консультант Plant Design Inc.

15:45 - 16:15

Перерва

16:15

VISNIR та PXRF - альтернативні лабораторному технології аналізу грунів/листка/води безпосередньо в полі.
Роман Гринишин – директор Travelite MICE&Travel – організатор аграрних бізнес подорожей та нетворкінг турів.

17:00

Практики вирощування зернових в штаті канзас за технологією точного землеробства. 25 річний досвід фермера-практика з аграрною
освітою.
Камерон Пірс, фермер Пірс Фармс.

 

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ

 

Адреса проведення заходу:

Україна, м. Львів, пустомитівський р-н, 7ий км траси Львів-Київ
готель та ресторан «Древній Град Львів»

 

Телефони:

 

 

Організатор
Група компаній «Агро Експерт»
вул. Каштанова, 54, м. Кагарлик,
Київська обл. 09200
www.agro-e.com.ua

Партнер
Тревелайт MICE&Travel
+38 044 228 50 52
+38 097 996 50 47
вул. Серпова 11, оф.40
м. Київ, 03115
www.travelite.com.ua