ТОВ «АГРО ЕКСПЕРТ»
Ексклюзивний імпортер Вітазиму в Україні
Брасиностероїди у технології вирощування сої

Тема конференції: АКТУАЛЬНО ПРО ГРУНТИ ТА БІОСТИМУЛЯТОРИ.

Тема доповіді

Доповідач

Вступне слово - привітання

Наріжний Віталій

Директор ТОВ Агро Експерт

Мікробіологія грунту. Здоров’я грунтів, відновлення після Гліфосату за допомогою Вітазиму

Др. Роберт Кремер – університет штату Міссурі

Арбускулярні мікоризи. Ендофіти та здоров’я ґрунтів у рослинництві

Др. Хайке Бакінг – Державний Університет штату Мічиган

Вітазим для оптимізації використання азоту та споживання води. Вітазим для здоров’я рослин

Др. Пол В. Силті – Державний Університет Північної Дакоти

Світовий досвід використання Вітазиму

Майкл Дж. Худак

Президент компанії

Плант Дизайн

Результати та особливості використання Вітазиму в Україні

Вадим Плотніков

 

Коротка інформація про спікерів конференції

 

Пол В. Силті (США)

Тема: Вітазим для оптимізації використання Азоту та споживання води, і для Здоров’я рослин

Пол родом з західної частини штату Міннесота. Він виріс на молочній фермі, де також вирощували зернові. Через свій інтерес до сільського господарства та любов до землі він вступив до Державного Університету штату Південна Дакота та Університету штату Міннесота. Успішно закінчивши навчання, Пол отримав дипломи бакалавра по спеціалізації ґрунтів та пізніше диплом магістра по напрямку родючості/живленню ґрунтів в Університеті штату Іллінойс.

Він продовжив свою освіту по напрямку теології та досліджень в Посольському Коледжі в місті Біг Сенді, штаті Техас, де обіймав посаду старійшини. Після практичного досвіду на фермерському господарстві він продовжив навчання в Державному Університеті Північної Дакоти, отримавши ступінь кандидата докторських наук в родючості ґрунтів в рамках тваринництва та харчових технологій в 1980р. Далі він працював в Техасі на компанію Appropriate Technology Limited в сфері біостимуляторів, та з 1995 на Vital Earth Resources, що сумарно склало 38-річний досвід в сфері рослинних біостимуляторів.

В рамках роботи по даному напрямку, Пол В. Силті відвідав більш ніж 60 країн. Координуючи дослідження компанії Vital Earth Resources та роботу їх всесвітньої мережі дистриб’юторів та співпрацюючи з науковою спільнотою, він опублікував багато статей в наукових журналах та написав декілька книжок, включаючи роботу “Як Працює Ґрунт” – посібник по співіснуванню рослин та ґрунтів на мутуалістичних (взаємовигідних) умовах на прикладі надскладних та взаємозалежних мутуалістичних асоціацій (співвідношень) в ризосферних ґрунтах для виробництва продуктів харчування, кормів та волокон, які є важливими для цивілізації. Пол також є редактором видання The Vital Earth News. Одружений. Має шість дітей та дванадцять внуків.

 

Хайке Бакінг (Німеччина)

Арбускулярні Мікоризи, Ендофіти та Здоров’я ґрунтів у рослинництві.

Хайке – родом з Німеччини. Вона отримала своє магістерське звання та диплом кандидата наук в Університеті Бремену, факультет біології, а також була післядипломним науковцем та лектором в університеті Бремена з 1996 до 2002. Вона переїхала до США в 2002, де стала помічником професора по дослідженнях в Державному Університеті штату Мічиган, місті Східний Ленсінг. У 2005, Хайке Бакінг почала працювати помічником професора в Університеті ім. Рутгера, місті Камден, штаті Нью Джерсі. У 2009 вона стала професором на факультеті біології та мікробіології в Державному Університеті Південної Дакоти, в місті Брукінгз. Вона зробила значний внесок в дослідження корисної взаємодії між рослинами та мікробами, включаючи взаємодії арбускулярних мікориз та їх застосування в якості біодобрив та біозахисників в стійкому землеробстві через їх позитивний вплив на процес отримання поживних речовин та абіотичної і біотичної резистентності у багатьох важливих с/г культурах. Вона публікувалась в багатьох рецензованих наукових журналах: Science (Наука), Proceedings of the National Academy of Sciences (Процедури Національної Академії Наук), Plant Physiology (Фізіологія Рослин), New Phytologist (новий ботанік) та написала декілька глав в книжках. Її співпраця з The Ideas Lab в Сполученому Королівстві мала на меті розробити інноваційні та прогресивні ідеї досліджень що сприятимуть зменшенню застосування азотних добрив в рослинництві. Доктор Бакінг співпрацює по напрямку мікоризних симбіозів з партнерами в Канаді, Франції, Сполученому Королівстві а також по інших проектах з партнерами в Канаді, Швейцарії та Нідерландах. Вона приділяє багато часу підготовці студентів і кураторству; вона також заснувала і протягом семи років координувала роботу сайту біоенергетики REU (Дослідницький Досвід Студентів) в Державному Університеті Південної Дакоти.

Програма REU щоліта приводить в кампус 10 студентів з метою вивчення техніки проведення досліджень та щоб попрацювати з їхніми науковими керівниками з питань досліджень, що відносяться до різних аспектів виробництва біоенергії. Нині вона інструктує шість студентів – кандидатів докторських наук, чотири студенти-магістри, та одного студента післядипломної освіти, який працює в її лабораторії

 

Роберт Кремер (США)

Мікробіологія Ґрунту, Здоров’я Ґрунтів, Відновлення після Гліфосату з Вітазимом

Роберт Кремер отримав дипломи бакалавра та магістра в агрономії в Університеті штату Міссурі та звання кандидату докторських наук в ґрунтознавстві та біохімії в Державному Університеті штату Міссісіпі. Зараз він працює професором Мікробіології Грунтів в Університеті штату Міссурі та недавно пішов у відставку після 32 річної кар’єри мікробіолога Служби Аграрних Досліджень Міністерства Аграрних Справ (USDA). З 1980 по 2000р, він викладав Мікробіологію Ґрунтів. Роберт Кремер також є одним із консультантів наукових програм по бур’янах та стійкому землеробстві. Його підхід у викладанні – традиційний, який також передбачає інтерактивне та незалежне мислення серед студентів; теми постійно обновляються завдяки динамічній природі мікробіології та біохімії; оцінка засвоєння матеріалу базується на класних дискусіях, періодичних тестах та експериментах в класах і традиційних екзаменах, що охоплюють інформацію викладену на лекціях.

Початкові дослідження доктора Кремера вивчають вплив пестицидів на навколишнє середовище та трансформацію в ньому; взаємодію між мікробами-пестицидами та рослиною; оцінку рівня здоров’я ґрунту в сільськогосподарських системах та на пасовищах; вплив ГМО культур на екологію ґрунтів та біологію. Він також є автором та співавтором 150 статей, 17 книжкових глав та підручника. Доктор Кремер – сертифікований експерт по ґрунтах, член Американської Асоціації Агрономії та Американської Спільноти науки Бур’янів. Він виріс на диверсифікованому фермерському господарстві в окрузі Осадж, штат Міссурі, США, та продовжує працювати і проводити дослідження на тестових полях у тому ж фермерському господарстві.